13.02.2017 RUMELİSİAD İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜMÜZ

16729060_1221489654573449_238672305889934520_n

IMG-20170214-WA0010

IMG-20170214-WA0011

• İŞBİRLİĞİ İÇİN İMZALAR ATILDI…
• İKİ GÜÇLÜ DERNEKTEN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ…
BURSA – İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD), Rumelili Yönetici İş Adamları ve Sanayiciler Derneği (RUMELİSİAD) ile işbirliği protokolü imzaladı.
RUMELİSİAD Evi, önceki günlerde anlamlı bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Bursa’nın iki güçlü derneği İMSİAD ve RUMELİSİAD’ı bir araya getiren buluşmada çok önemli bir protokole imza atıldı. Protokol imza töreninde iki derneğin üyeleri de hazır bulundu.
Protokol imza töreninde konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır, protokolün her iki derneğe, Bursa’ya ve ülke ekonomisine hayırlı olmasını diledi. Protokol kapsamında önemli iş birliklerini hayata geçireceklerini belirten Gökçadır, “Kentimizin iki güçlü derneği iş birliğine giderek Bursa ekonomisine güç katacağını düşünüyoruz. Birçok kurumla iş dünyasında dinamizm ve sinerji oluşturma amaçlı iş birlikleri yapıyoruz. RUMELİSİAD gibi değerli bir sivil toplum kuruluşunu da bunların arasına katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.
Protokol imza törenine ev sahipliği yapan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer de bu protokolle her iki kurum arasında ekonomik iş birlikleri planladıklarını ifade etti. Kılıkçıer şunları söyledi: “Birlikten güç doğduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla iş birliği protokolü imzalayarak her iki derneği bir araya getirmiş olduk. Bu protokolle; birlikte hareket etmeyi, üyeler arasında iş birliği oluşturmak için çalışmalar yürütmeyi, karşılıklı eğitimler organize etmeyi, ulusal ve uluslararası iş ziyaretleri düzenlemeyi amaçlıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”
Protokol sonrasında İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır ve RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, kendi dernekleri adına birbirlerine üye rozeti taktılar.