18.02.2018 İMSİAD’DAN FUAR ÇIKARMASI
  • ANDIÇ: FUARLAR İMSİAD İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

BURSA- İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) İstanbul Yeşilköy’de bulunan Kapı Fuarı Türkiye – 12. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı, Kontrollü Kapı Geçiş Sistemleri ve Kapı Yan Sanayi Fuarına katıldı.

İstanbul Fuar Merkezi (İMF)’de gerçekleşen fuara İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ve beraberindeki çok sayıda İMSİAD Üyesi katıldı.

Başkan Mustafa Andıç ve beraberindeki çok sayıdaki İMSİAD Üyesi, fuarı ve aynı zamanda İMSİAD üyesi olan Kapı Dünyası firmasını ziyaret etti. İstanbul Fuar Merkezindeki kapı fuarını sürekli olarak takip ettiklerini belirten Başkan Andıç fuar ile ilgili olarak şunları aktardı, “Yeni ürünleri, son trendleri görme imkânımız oldu. Fuarlar İMSİAD için çok önemli organizasyonlar. Sektörel anlamdaki yenilik ve gelişmeleri gözlemlememiz açısından fuar etkinliklerinden daima pozitif geri dönüş alıyoruz” şeklinde konuştu.  İMSİAD olarak yakın gelecekteki fuar takvimlerinin yoğun olduğunu aktaran Başkan Andıç, Mart ayında UNICERA- Seramik Banyo Mutfak Fuarı ve ardından Katar’da yapılacak olan Cityscape Katar fuarı için hazırlıkları olduğunu belirtti.

Kapı Fuarı’nın eskiden beri katılımcılarından biri olan İMSİAD üyesi Kapı Dünyası önetim Kurulu Başkanı Hakan Özdemir, “Üyesi olmaktan onur duyduğum İnşaat Müteahhitleri ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Sayın Mustafa Andıç ve Bursa’yı yenileyen, Bursa’mıza değer katan İMSİAD heyeti, İstanbul Fuar Merkezinde firmamız standını ziyaret ederek bizleri onurlandırıp, gururlandırdılar. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.” dedi.