14.09.2017 AK PARTİ İL BAŞKANI SN AYHAN SALMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİMİZ

IMG_0714 (1)

• İMSİAD’DAN SALMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…
BURSA – İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır, Yönetim Kurulu Üyeleri Atilla Ödünç, Hüseyin Kul, Ahmet Tahtalı, Burak Coşkun ve Kemal Bilim katıldı. Ziyarette konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’a yeni görevinde başarılar diledi.
İMSİAD’ın faaliyetlerinden bahseden Gökçadır, derneğin kurulduğu günden bugüne sektörel anlamda kent ve ülke yararına çalıştığını ve başarılı projeleri hayata geçirdiğini söyledi. En önemli gündem konusu kentsel dönüşüm ile ilgili farkındalık oluşturmaya çalıştıklarının altını çizen Gökçadır, verilen demeçlerle, tüm paydaşların katıldığı forumlar ve çalıştaylarla, kentsel dönüşüm için ortak akıl oluşturmaya gayret ettiklerini belirtti. Teknik geziler, üniversite protokolleri, sanayici-müteahhit buluşmaları, fuarlar ve söyleşilerle sektöre fayda sağladıklarını ifade eden Gökçadır, sektörün ve dolayısıyla Bursa ile ülkenin gelişimi için her kesimle bir arada çalışmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.
Ziyaret için İMSİAD’a teşekkür eden Salman, sivil toplum kuruluşlarının ülke için çok önemli olduğunu belirterek şunları söyledi: “İMSİAD’ın faaliyetleri çok değerli. Ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörü dünyada ve ülkemizde çok önemli bir yerde. Özellikle son dönemlerde ülkemizdeki firmaların artık yurt dışında işler alabildiğini görmek bizleri sevindiriyor. Sektörün yakaladığı bu ivmeyi devam ettirmesinin ülke ekonomisi için gerekli olduğunu düşünüyorum.”