Merhaba

‘’Yaşama dokunduğumuzu sıkça ifade ediyoruz. Şimdi bu tartışmasız gerçeği daha bir anlamlandırma ve cisimleştirme zamanı. İmsiad’ı toplumla bütünleştirme zamanı… ‘’

Birlik ve beraberliğin gücünü, defalarca yaşamış, yaşatmış, görmüş bir insanım. Olmaz, yapılamaz, çözülemez denilen birçok sorunu inançla, birlik ve beraberlikle defalarca çözdük, yaptık, oldurduk. ‘’ Şimdi bir defa daha el ele verip, yeniden göstermek zorundayız. Bu sefer mücadelemiz çok daha önemli bir sonuç için. Küçücük bebelerin, günahsız yavruların, bilinçli anaların babaların canları için çalışacağız. Depremi çok iyi bilen, tanıyan teknik insanlar olarak, binaların yenilenmesi, yeni ve geniş caddeler, meydanlar açılması, nefes verecek yeşil alanlar, çocuklarımız için oyun ve yaşam alanları yapılabilmesi, çağdaş ve güvenli ortamlarda büyüyebilmeleri için el ele verecek, birlik beraberlikle neler yapılabileceğini bir kez daha kanıtlamaya çalışacağız.

Elbette yalnızca bizim niyetimiz, çabamız yetmeyecek. Sizlerin ellerinize de ihtiyacımız var. Arzu edilen bu sonuç hepimiz için kurtuluş, hepimiz için yeni bir dünya.. O halde bir araya gelmeliyiz. Hepimiz özverili, fedakar ve gayretli olmalıyız.

Hep birlikte büyük bir biz olma zamanı..

Gelin, bizim kadar inanarak bu çağrıya kulak verin. Bu çağrıda yalan, yanlış, entrika, aldatma, takıyye yok. Çok samimiyiz, katılan herkesin mutlak kazanacağı, bir birlik beraberlikten bahsediyoruz.

El ele verelim, büyük bir Kentsel Dönüşüm çabasına girelim. Yeni bir Bursa, gerçekten sağlam, modern, yüksek yaşam standartlarına sahip, sorunları çözümlenmiş.

Yeşil Bursa’yı ortaya çıkaralım…